Publications Office of the EU
Włochy-Sassuolo: Usługi laboratoryjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Sassuolo: Usługi laboratoryjne

  • Opublikowano
    16/07/2019
  • Anulowano
    02/09/2019
  • Otwarcie ofert
    20/09/2019
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ospedale di Sassuolo S.p.A.
Miejsce realizacji
NUTS code: ITH54 Modena
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITH54 Modena
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71900000 Usługi laboratoryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,500,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Oggetto dell’appalto è la stipulazione di un contratto con il Fornitore, per la fornitura del Servizio di Anatomia e Istologia Patologica per 5 anni.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://intercenter.regione.emilia-romagna.it/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
20/09/2019 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
4,500,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.