Publications Office of the EU
Szwecja-Sztokholm: Sprzęt policyjny - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Szwecja-Sztokholm: Sprzęt policyjny

  • Opublikowano
    24/05/2023
  • Termin
    04/09/2023
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Polismyndigheten
Miejsce realizacji
NUTS code: SE Sverige
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE Sverige
Gazdasági ágazat (fő CPV)
35200000 Sprzęt policyjny
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
29,000,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
A271.456/2023
Opis

Niniejsza umowa dotyczy umowy ramowej na pokrycie potrzeb szwedzkiej policji, norweskiej policji, duńskiej policji, szwedzkiej administracji obrony Materiel, szwedzkiej służby celnej, szwedzkiej straży przybrzeżnej i szwedzkiej służby bezpieczeństwa. Umowa ramowa obejmuje dostawę rozpylaczy OC i akcesoriów.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Polismyndigheten
Krajowy numer ewidencyjny: 202100-0076
Adres pocztowy: Polismyndigheten Box 122
Miejscowość: Stockholm
Kod NUTS: SE
Kod pocztowy: 102 26
Kraj: SWE
Osoba wyznaczona do kontaktów: Åsa Persson
Główny adres: www.polisen.se
Drogą elektroniczną:
https://upphandling.polisen.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=6036
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
29,000,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.