Publications Office of the EU
Heckscher School Driving Services Lokalizacja Landsberg am Lech od roku szkolnego 2025 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Heckscher School Driving Services Lokalizacja Landsberg am Lech od roku szkolnego 2025

  • Odaítélve
    15/07/2025
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Bezirk Oberbayern
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60172000 Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
611,854.94 EUR
Numer referencyjny oferty
2025_0115-1-1225a
Opis

Transport studentów i pacjentów z Carl-August- Heckscher-Schule do lokalizacji Landsberg am Lech Zaproszenie do składania ofert odbywa się na okres 4 lat. Zaproszenie do składania ofert opiera się na załączonej umowie przewozu. WYKONAWCA REZERWACJA UMOWY NA PODSTAWIE PIERWSZEJ OFERTY BEZ UWZGLĘDNIENIA NEGOCJACJI.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
611,854.94 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Fahrservice Leiderer e.K.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Schöngeising
Kod pocztowy: 82296
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.