Publications Office of the EU
Słowenia-Nova Vas: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Słowenia-Nova Vas: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

  • Opublikowano
    30/04/2019
  • Odaítélve
    20/05/2019
  • Termin
    30/05/2019
  • Otwarcie ofert
    30/05/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Občina Bloke
Miejsce realizacji
NUTS code: SI Slovenija
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SI Slovenija
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
300,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
275,040.00 EUR
Numer referencyjny oferty
430-0004/2019
Opis

Javno naročilo zajema storitve izvajanja prevozov šoloobveznih otrok v Občini Bloke za 4 leta.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Občina Bloke
Krajowy numer ewidencyjny: 1358456000
Adres pocztowy: Nova vas 4A
Miejscowość: Nova Vas
Kod NUTS: SI
Kod pocztowy: 1385
Kraj: SVN
Osoba wyznaczona do kontaktów: Občina Bloke
Główny adres: http://www.bloke.si
Drogą elektroniczną:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_javno_narocilo_podrobno.xhtml?zadevaId=9079
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
30/05/2019 12:01
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
300,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
275,040.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Avtoprevozništvo Vojko Klančar s.p.
Adres pocztowy: Nova vas 61
Miejscowość: Nova Vas
Kod pocztowy: 1385
Kraj: SVN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.