Publications Office of the EU
Niemcy-Bonn: Używane pojazdy do transportu towarów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Bonn: Używane pojazdy do transportu towarów

  • Odaítélve
    25/09/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das Bundesministerium des Innern und für Heimat, vertreten durch das Beschaffungsamt des BMI
Miejsce realizacji
NUTS code: DE144 Ulm, Stadtkreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34137000 Używane pojazdy do transportu towarów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.01 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

3 Stück Verteiler-Lkw
Die Produkte sind für die Unterstützung von ukrainischen Behörden bestimmt. Nach Anlieferung organisiert die Auftraggeberin den Weitertransport der Waren in die Ukraine.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
0.01 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: IVECO Magirus AG
Adres pocztowy: Edisonstraße 4
Miejscowość: Unterschleißheim
Kod pocztowy: 85716
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.