Publications Office of the EU
Włochy-Cagliari: Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Cagliari: Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

  • Opublikowano
    26/02/2019
  • Termin
    10/04/2019
  • Otwarcie ofert
    17/04/2019
  • Odaítélve
    29/04/2020
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ministero delle Infrastrutture e dei trasporti — Provveditorato interregionale per le opere pubbliche per il Lazio, l’Abruzzo e la Sardegna – Sede coordinata di Cagliari
Miejsce realizacji
NUTS code: ITG2 Sardegna
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITG2 Sardegna
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71221000 Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
184,822.33 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
114,732.32 EUR
Numer referencyjny oferty
1/2019
Opis

Procedura aperta per l’appalto: Quartucciu – Istituto penale per i minorenni – Lavori di ristrutturazione ed adeguamento impiantistico.
Affidamento della progettazione definitiva, esecutiva, del coordinamento della sicurezza in fase di progettazione.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Ministero delle Infrastrutture e dei Trasporti – Provveditorato interregionale per le opere pubbliche per il Lazio, l’Abruzzo e la Sardegna – Sede coordinata di Cagliari
Adres pocztowy: Viale Colombo 40
Miejscowość: Cagliari
Kod NUTS: ITG27
Kod pocztowy: 09125
Kraj: ITA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Dr. Roberto Solinas
Główny adres: www.mit.gov.it
Drogą elektroniczną:
https://portaleappalti.mit.gov.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/04/2019 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
184,822.33 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
114,732.32 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: RTP Concise consorzio stabile soc. cons. p.a. (capogruppo)/Aquadro ingegneria srl/ing. Bellu Alessio
Adres pocztowy: via del Maglio 4/c
Miejscowość: Pordenone
Kod pocztowy: 33170
Kraj: ITA

Oficjalna nazwa: Aquadro ingegneria srl (mandante)
Adres pocztowy: piazza Abramo Lincoln 3
Miejscowość: Catania
Kod pocztowy:
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.