Publications Office of the EU
Konstrukcje stalowe BT H - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Konstrukcje stalowe BT H

  • Odaítélve
    29/04/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Zweckverband Staatliche weiterführende Schulen in Haar
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45214220 Roboty budowlane w zakresie szkół średnich
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
268,898.00 EUR
Numer referencyjny oferty
35100
Opis

S-UK-03 Profilowe belki stalowe Podwójne belki T IPE H 100 mm Stal L 3600 mm3.85 t, S-UK-02 Profilowe belki stalowe Podwójne belki T IPE H 100 mm Stal L 5400 mm 0,9 t, Noszenie Podwójne belki T IPE H 100 na solidnej konstrukcji 20 St, Profilowe belki stalowe Podwójne belki T IPE H 100 mm Stal L 500 mm 0.015 t, Wsparcie Podwójne belki T IPE H 100 na solidnej konstrukcji 4 St, S-UK-04 Profilowe belki stalowe Podwójne belki T IPE H 140 mm Stal L3600 mm 1.1 t, S-UK-01 Profilowe belki stalowe Podwójne belki T IPE H 140 mm Stal L 5400 mm1.7 t, Wsparcie Podwójne belki T IPE H 140 na solidnej konstrukcji 24 szt., S-UZ-134/135Profil stalowy nośnik Podwójna belka T IPE H 360mm stal L 7200 mm 3.3 t, sztywność S235JR anIPE profil stalowy nośnik 0,05 t, S-UKB-01 profil stalowy nośnik Podwójna belka T IPE H 80 mm stal L 3600 mm 5.5 t, S-UKB-01 profil stalowy nośnik Podwójna belka T IPE H 80 mm stal L 5400 mm 2.4 t, wsparcie H 80 na solidnej konstrukcji 72 szt., profil stalowy nośnik Podwójna belka T HEB H 100 mm stal L 500 mm 0,65 t, sztywność S235JR na profilu HEB stalowy nośnik 0,05 t 6t, S-UZ-132/133 Profil Stalowa belka Podwójna belka T-beam UPE H 270 mm Stal L 7200 mm 6.1 t, Stal S235JR do S-UZ-132/133 Profil Stalowa belka 0,065 t, S-UZ-130/131 Profilowa belka stalowa Podwójna belka T UPE H 360 mm Stal L 9000 mm 17.7 t, Sztywna S235JR do S-UZ-130/131 Profilowa belka stalowa 0.13 t, S-UZ-136 Profilowa belka stalowa Podwójna belka T UPE H 400 mm Stal L12600 mm 1.85 t, Sztywność S235JR do S-UZ-136 Profilowa belka stalowa 0.01 t, Otwory rdzeniowe 62 St, Biegun rusztowania 6k/m2, H=3m z poręczą 1m, Schody 1

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: 100 % Preis
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
268,898.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Schlicker Metallverarbeitungs GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Unterneukirchen
Kod pocztowy: 84579
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.