Publications Office of the EU
Francja-Annecy: Usługi czyszczenia kanałów ściekowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Annecy: Usługi czyszczenia kanałów ściekowych

  • Odaítélve
    05/06/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Département de la Haute-Savoie
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90470000 Usługi czyszczenia kanałów ściekowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
18s0147
Opis

Vidange et curage du réseau et des ouvrages d'assainissement du plateau des Glières.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ICART SAS
Adres pocztowy: 125 rue des Fougères
Miejscowość: Bons-en-Chablais
Kod pocztowy: 74890
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.