Publications Office of the EU
Διακήρυξη 10/2025 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Διακήρυξη 10/2025

  • Opublikowano
    25/03/2025
  • Termin
    02/05/2025
  • Otwarcie ofert
    05/05/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: EL304 Νότιος Τομέας Αθηνών
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79415200 Usługi doradcze w zakresie projektowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
400,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Ηλεκτρονικός Ανοιχτός Διεθνή (άνω των ορίων) Διαγωνισμός για ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο της «Υλοποίησης Δράσεων Συμμόρφωσης των Αυτοματοποιημένων και μη Αυτοματοποιημένων Διαδικασιών της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης με το Ευρωπαϊκό Κανονισμό για την Προστασία Δεδομένων GDPR (GENERALDATAPROTECTIONREGULATION) συνολικού προϋπολογισμού 400.000,00€πλέον του ΦΠΑ (24%), ήτοι 496.000,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ (24%) .

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://portal.eprocurement.gov.gr
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://portal.eprocurement.gov.gr
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
05/05/2025 10:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis:
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
400,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.