Publications Office of the EU
Polska-Kraków: Produkty farmaceutyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Kraków: Produkty farmaceutyczne

  • Opublikowano
    13/09/2014
  • Termin
    21/10/2014
  • Otwarcie ofert
    21/10/2014
  • Odaítélve
    17/11/2014
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33600000 Produkty farmaceutyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
40,800.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
7,577,667.77 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
53
Numer referencyjny oferty
268/ZP/2015
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków różnych, chemioterapia, programy lekowe;
zgodnie z ilościami oraz wymaganiami podanymi w załączniku nr 1 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia /kod CPV: 33600000-6, 33652100-6, 33652000-5/.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
21/10/2014 10:30
Place of performance
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.