Publications Office of the EU
D-Gießen: Instalowanie centralnego ogrzewania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

D-Gießen: Instalowanie centralnego ogrzewania

  • Opublikowano
    22/07/2011
  • Termin
    29/08/2011
  • Otwarcie ofert
    29/08/2011
  • Odaítélve
    07/10/2011
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: DE721 Gießen, Landkreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45331100 Instalowanie centralnego ogrzewania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
303,214.33 EUR
Numer referencyjny oferty
KPP GI 06/2011
Opis

KPP GI 06/2011 Heizungsinstallation.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
29/08/2011 09:01
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
303,214.33 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: HLS Metallbau GmbH
Adres pocztowy: Friedrich -Engels -Straße 74
Miejscowość: Sonneberg
Kod pocztowy: 96515
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.