Publications Office of the EU
Niemcy-Paderborn: Roboty w zakresie instalacji elektrycznych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Paderborn: Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

  • Opublikowano
    14/12/2018
  • Termin
    06/02/2019
  • Otwarcie ofert
    06/02/2019
  • Odaítélve
    04/04/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Kreis Paderborn
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA47 Paderborn
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA47 Paderborn
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45311200 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
816,682.81 EUR
Numer referencyjny oferty
147101-18628
Opis

Der Kreis Paderborn als Bauherr beabsichtigt den Neubau eines Bürogebäudes an der Riemekestraße in Paderborn. Gegenstand der Ausschreibung sind die Elektro-Installationen der Kostengruppe 440 und 450.
Das neu zu errichtende Bauwerk besteht aus Keller- und Erdgeschoss, sowie 3. Obergeschossen. Im KG sind größtenteils Technik und eine Garage für E-Autos vorgesehen. In den übrigen Etagen sind hauptsächlich Büroräume mit einer Standard-Installation vorzufinden. Die Etagen werden, bis auf wenige Räume, mit sogenannten Hohlraumböden ausgestattet. Somit erfolgt die Installation größtenteils im Hohlraumboden, wobei die Installation in Abstimmung mit dem Hohlraumboden und dem Heizungsbauer vor der Montage des Hohlraumbodens erfolgen muss. Bei der Leitungsführung in Trockenbauwänden sind die Abstimmungen mit dem Trockenbauer und deren Taktzeiten in der Kalkulation zu berücksichtigen. Kreuzungen und Querungen von Leitungstrassen bzw. Leitungen sind sauber auszuführen.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/1d391c27-a5a0-42ba-b3d8-f746461cd808
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/02/2019 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
816,682.81 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Elektro Löhr
Adres pocztowy: Stiftsstraße 4
Miejscowość: Büren- Steinhausen
Kod pocztowy: 33142
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.