Publications Office of the EU
Finlandia-Helsinki: Badanie roli szczegółowego podsumowania przebiegu badania w ocenie zagrożeń za pomocą praktycznych sugestii dotyczących ulepszenia koncepcji zharmonizowanych szablonów OECD - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finlandia-Helsinki: Badanie roli szczegółowego podsumowania przebiegu badania w ocenie zagrożeń za pomocą praktycznych sugestii dotyczących ulepszenia koncepcji zharmonizowanych szablonów OECD

  • Zapowiedziano
    04/03/2021
  • Przybliżona data publikacji
    15/03/2021
  • Opublikowano
    30/04/2021
  • Termin
    26/05/2021
  • Otwarcie ofert
    27/05/2021
  • Odaítélve
    13/07/2021
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Europejska Agencja Chemikaliów (ECHA)
Miejsce realizacji
NUTS code: FI Suomi/Finland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90711100 Ocena ryzyka lub zagrożenia innego niż powodowanego przez branżę budowlaną
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
180,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
169,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
ECHA/2021/46
Opis

Europejska Agencja Chemikaliów (ECHA) zamierza zawrzeć umowę o usługi polegające na przeprowadzeniu badania dotyczącego roli szczegółowego podsumowania przebiegu badań w ocenie zagrożeń. Celem jest określenie ulepszeń w formatach podsumowujących badania opracowanych na poziomie OECD (zharmonizowane szablony), które mogłyby spowodować uproszczenie lub poprawę obecnego formatu i określić sposoby poprawy wiarygodności koncepcji szczegółowego podsumowania przebiegu badania.
Prace będą polegały na przeprowadzeniu badań literaturowych, wywiadów i ankiet wśród autorów i oceniających streszczenia badań. Usługodawca porówna również różnice między streszczeniami wygenerowanymi przez samego usługodawcę a streszczeniami już dostępnymi w bazie danych ECHA i innych źródłach, jeżeli są dostępne. Szczegółowe podsumowanie przebiegu badania będzie miało miejsce w kilku punktach końcowych obejmujących następujące obszary: właściwości fizykochemiczne, losy i zachowanie, ekotoksykologię i toksykologię.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=8327
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
27/05/2021 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
180,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
169,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Yordas GmbH
Adres pocztowy: Aussere Nurnberger Strasse 62
Miejscowość: Forchheim
Kod pocztowy: 91301
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.