Publications Office of the EU
Niemcy-Frankfurt nad Menem: Urządzenia do sterowania ruchem kolejowym - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Frankfurt nad Menem: Urządzenia do sterowania ruchem kolejowym

  • Odaítélve
    17/08/2017
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Deutsche Bahn AG
Miejsce realizacji
NUTS code: DEE01 Dessau-Roßlau, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE122 Karlsruhe, Stadtkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34632000 Urządzenia do sterowania ruchem kolejowym
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

ESTW-R Dessau-Mosigkau und Elsnigk, Errichtung der Sicherungsanlage.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Not applicable
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Scheidt und Bachmann GmbH
Adres pocztowy: Postfach 20 11 43
Miejscowość: Mönchengladbach
Kod pocztowy: 41211
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.