Publications Office of the EU
Francja-Albi: Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Albi: Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa

  • Opublikowano
    13/07/2022
  • Termin
    12/08/2022
  • Otwarcie ofert
    12/08/2022
  • Odaítélve
    15/11/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
département du Tarn
Miejsce realizacji
NUTS code: FRJ27 Tarn
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRJ27 Tarn
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71317200 Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
800,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
1-22s0012
Opis

mission de coordination Sps pour les services du Département du Tarn

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tarn.marches-publics.info/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
12/08/2022 15:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.