Publications Office of the EU
Włochy-Alessandria: Elektryczne silniki, generatory i transformatory - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Alessandria: Elektryczne silniki, generatory i transformatory

  • Opublikowano
    02/02/2013
  • Termin
    05/04/2013
  • Odaítélve
    24/02/2014
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Federazione Sovrazonale Piemonte 6 – Piemonte Sud Est S.c.a.r.l.
Miejsce realizacji
NUTS code: ITC18 Alessandria
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
31100000 Elektryczne silniki, generatory i transformatory
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
425,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
331,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Procedura aperta per la fornitura in opera "chiavi in mano" di gruppo elettrogeno di sicurezza e opere accessorie presso L'ASO AL.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
425,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
331,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: M.I.T. Srl
Adres pocztowy: Via Calatafimi 25
Miejscowość: Nichelino
Kod pocztowy:
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.