Publications Office of the EU
Irlandia-Castletroy: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irlandia-Castletroy: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

  • Opublikowano
    26/02/2021
  • Termin
    26/03/2021
  • Otwarcie ofert
    26/03/2021
  • Odaítélve
    21/05/2021
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Education Procurement Service (EPS)
Miejsce realizacji
NUTS code: IE Éire/Ireland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: IE Éire/Ireland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
200,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
394,725.00 EUR
Numer referencyjny oferty
LGH1358C
Opis

CODEX system (fluidics and imaging)

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Education Procurement Service (EPS)
Krajowy numer ewidencyjny: IE 6609370 G
Adres pocztowy: University of Limerick, Co. Limerick
Miejscowość: Castletroy
Kod NUTS: IE
Kraj: IRL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Maria Owens
Główny adres: http://www.educationprocurementservice.ie
Drogą elektroniczną:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=183542&B=ETENDERS_SIMPLE
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
26/03/2021 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
200,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
394,725.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Akoya Biosciences Inc.
Adres pocztowy: 100 Campus Drive, 6th floor
Miejscowość: Marlborough
Kod pocztowy: MA 01752
Kraj: USA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.