Publications Office of the EU
Bułgaria-Sliven: Paliwa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Sliven: Paliwa

  • Odaítélve
    28/07/2017
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Югоизточно държавно предприятие ДП
Miejsce realizacji
NUTS code: BG422 Хасково
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG34 Югоизточен
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09100000 Paliwa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
34,356.26 BGN
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Доставката ще се осъществи по приложения-спецификация за ЦУ и за всяко ТП, за сметка на съответното ТП, за срок от 2 години. Общи прогнозни количества на доставката: гориво за отопление /газьол/-6 000 литра, автомобилен бензин А95Н — 895 900 литра; автомобилен бензин А98Н — 51 850 литра; дизелoво гориво — 805 000 литра; газ пропан — бутан — 810 660 литра; метан — 2 500 кг., смазочни материали и автоконсумативи на стойност до 5 % от стойността на поръчката. Броят на контрактите се определя съобразно франкировката за всяко населено място или продавач съгласно приложенията на ЦУ и всяко ТП. Количествата са рамкови, с краен срок за изпълнение на доставката 31.7.2019 г. Възложителят и неговите ТП не се ангажират да ги усвоят изцяло, а Доставчикът приема, че няма да има претенции в случай, че обемът на поръчката не бъде изпълнен изцяло. Качеството на горивата, трябва да отговаря на изискванията на Наредбата за изискванията за качеството на течните горива, условията, реда и начина на техния контрол,

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
34,356.26 BGN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Мирикал
Adres pocztowy: ул. „Средец“ № 4
Miejscowość: София
Kod pocztowy: 1280
Kraj: BGR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.