Publications Office of the EU
Ramavtal konsult område 2, Byggkonstruktion, Arboga, Kungsör, Surahammar - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ramavtal konsult område 2, Byggkonstruktion, Arboga, Kungsör, Surahammar

  • Opublikowano
    24/03/2025
  • Termin
    22/04/2025
  • Otwarcie ofert
    23/04/2025
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Köpings kommun
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71300000 Usługi inżynieryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
15,000,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
VMKF-U 2025.39
Opis

Beställarna avser att genom denna förfrågan upphandla ramavtal med 3-6 stycken konsulter för senare avrop av tekniska konsulttjänster inom området byggkonstruktion; utredning, projektering, konstruktionsberäkningar och statusbesiktningar. Beställaren ska även kunna avropa sakkunnig inom fukt genom detta avtal. Antagen konsult ska kunna erbjuda detta genom intern eller extern konsult.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52168&GoTo=Tender
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52168&GoTo=Tender
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
23/04/2025 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
15,000,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.