Publications Office of the EU
Francja-Amiens: Roboty budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Amiens: Roboty budowlane

  • Odaítélve
    27/02/2014
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
OPH Amiens
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
97,640.10 EUR
Numer referencyjny oferty
DPI14
Opis

Travaux de construction de 8 logements individuels Square Friant à Amiens, lot 4 menuiseries extérieures.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
97,640.10 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: AARK
Adres pocztowy: 5 rue du Bloc
Miejscowość: Cessières
Kod pocztowy: 02320
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.