Publications Office of the EU
Niemcy-Moguncja: Roboty budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Moguncja: Roboty budowlane

  • Opublikowano
    14/09/2018
  • Termin
    17/10/2018
  • Otwarcie ofert
    17/10/2018
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ZDF
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEB35 Mainz, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
10,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
ZDF-170-OV-18-069
Opis

Für die Sanierung des Kasinogebäudes des ZDF in Mainz werden folgende Sanitärtrennwände ausgeschrieben:
— Sanitärtrennwände ca. 12 lfdm,
— Duschtrennwände ca. 14 lfdm.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://my.vergabe.rib.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/10/2018 11:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
10,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.