Publications Office of the EU
Francja-Pont-à-Mousson: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Pont-à-Mousson: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

  • Opublikowano
    13/04/2022
  • Termin
    09/06/2022
  • Otwarcie ofert
    20/06/2022
  • Odaítélve
    01/07/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
EHPAD Saint François d'Assise
Miejsce realizacji
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39222000 Artykuły cateringowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
147,646.00 EUR
Numer referencyjny oferty
01-2022
Opis

fourniture de denrées alimentaires et ingrédients nécessaires a la réalisation des repas et prestations d'assistance technique

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: EHPAD Saint François d'Assise
Adres pocztowy: 44 rue du Cardinal Mathieu
Miejscowość: Pont à Mousson
Kod NUTS: FRF31
Kod pocztowy: 54700
Kraj: FRA
Główny adres: http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Drogą elektroniczną:
http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
20/06/2022 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
147,646.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: GVRS
Adres pocztowy:
Miejscowość: Le Plessis Belleville
Kod pocztowy: 60330
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.