Publications Office of the EU
Hiszpania-Calafell: Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Calafell: Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki

  • Opublikowano
    29/05/2018
  • Termin
    27/06/2018
  • Otwarcie ofert
    05/07/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ayuntamiento de Calafell
Miejsce realizacji
NUTS code: ES514 Tarragona
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES514 Tarragona
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39120000 Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
389,932.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
17/18-CNT
Opis

Aprobación expediente de contratación, Pliego de Cláusulas Económicas, Administrativas y Técnicas para adjudicar el suministro e instalación del mobiliario de la nueva Biblioteca Municipal de Calafell, por procedimiento abierto, regulación harmonizada e inicio de licitación.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Ayuntamiento de Calafell
Krajowy numer ewidencyjny: P4303700A
Adres pocztowy: Avenida Catalunya, 1
Miejscowość: Calafell
Kod NUTS: ES514
Kod pocztowy: 43820
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Miriam Navarro
Główny adres: http://contractaciopublica.gencat.cat
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
05/07/2018 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
389,932.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.