Publications Office of the EU
Francja-Marne-la-Vallée: Urządzenia i wyroby diagnostyczne i radiodiagnostyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Marne-la-Vallée: Urządzenia i wyroby diagnostyczne i radiodiagnostyczne

  • Opublikowano
    11/03/2022
  • Termin
    25/04/2022
  • Odaítélve
    26/10/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
union des Groupements d'achats Publics
Miejsce realizacji
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33124000 Urządzenia i wyroby diagnostyczne i radiodiagnostyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
48,812,789.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
146,438,367.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
14
Numer referencyjny oferty
21U058
Opis

radiologie et exécution de prestations associées

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://marches.maximilien.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=802207&orgAcronyme=a2w
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.