Publications Office of the EU
Niderlandy-Schiphol: Usługi inżynieryjne w zakresie oświetlenia sztucznego i naturalnego w obiektach budowlanych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niderlandy-Schiphol: Usługi inżynieryjne w zakresie oświetlenia sztucznego i naturalnego w obiektach budowlanych

  • Opublikowano
    08/04/2022
  • Termin
    20/05/2022
  • Odaítélve
    15/07/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
GEM A4 zone west C.V.
Miejsce realizacji
NUTS code: NL329 Groot-Amsterdam
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL Nederland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71318100 Usługi inżynieryjne w zakresie oświetlenia sztucznego i naturalnego w obiektach budowlanych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
927,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Openbare Verlichting Schiphol Trade Park: Skyzone, Spark Avenue, Uitbreiding Spoor 2 en Kruising Imagination Avenue

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: GEM A4 zone west C.V.
Krajowy numer ewidencyjny: 21664410
Adres pocztowy: Evert van de Beekstraat 356, The Outlook, gebouw C, tweede verdieping
Miejscowość: SCHIPHOL
Kod NUTS: NL
Kod pocztowy: 1118CZ
Kraj: NLD
Osoba wyznaczona do kontaktów: Martin de Koning
Główny adres: http://www.schipholtradepark.nl
Drogą elektroniczną:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ddc7ef574989cf4fcb6e099c1ffd5230
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
927,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Heijmans Infra B.V.
Adres pocztowy: Graafsebaan 67
Miejscowość: ROSMALEN
Kod pocztowy: 5248JT
Kraj: NLD
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.