Publications Office of the EU
Hiszpania-Móstoles: Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Móstoles: Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

  • Opublikowano
    17/06/2022
  • Termin
    14/07/2022
  • Otwarcie ofert
    22/07/2022
  • Odaítélve
    31/10/2022
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Rectorado de la Universidad Rey Juan Carlos
Miejsce realizacji
NUTS code: ES300 Madrid
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50700000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,312,822.50 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
807,017.05 EUR
Numer referencyjny oferty
2022081SERA
Opis

Servicio de mantenimiento preventivo, conductivo, técnico legal y correctivo de las instalaciones de Climatización y ACS de todos los edificios de la Universidad Rey Juan Carlos.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Rectorado de la Universidad Rey Juan Carlos
Krajowy numer ewidencyjny: Q2803011B
Adres pocztowy: Calle Tulipán, s/n
Miejscowość: Móstoles
Kod NUTS: ES300
Kod pocztowy: 28933
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Rectorado de la Universidad Rey Juan Carlos
Główny adres: http://www.urjc.es/perfil-del-contratante
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/07/2022 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,312,822.50 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
807,017.05 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: UTE MANTENIMIENTO CLIMA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Valencia
Kod pocztowy:
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.