Publications Office of the EU
Niemcy-Kornwestheim: Globalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Kornwestheim: Globalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)

  • Opublikowano
    25/05/2021
  • Termin
    22/06/2021
  • Otwarcie ofert
    22/06/2021
  • Odaítélve
    26/10/2021
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Land Baden-Württemberg vertreten durch das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg
Miejsce realizacji
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38112100 Globalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
733,950.00 EUR
Numer referencyjny oferty
LZBW-2021-02-019
Opis

Rahmenvereinbarung für die Beschaffung von Submeter GPS-Geräten für das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYDYY97
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
22/06/2021 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
733,950.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: GEOsat GmbH
Adres pocztowy: Löhberg 78
Miejscowość: Mülheim an der Ruhr
Kod pocztowy: 45468
Kraj: DEU

Oficjalna nazwa: GEOMATIK e.K. Dipl. Ing. (FH) H. Spahl
Adres pocztowy: Ludwig-Thoma- Str. 18
Miejscowość: Engelsberg
Kod pocztowy: 84549
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.