Publications Office of the EU
Chorwacja-Zadar: Pojazdy elektryczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Chorwacja-Zadar: Pojazdy elektryczne

  • Opublikowano
    08/04/2022
  • Termin
    28/04/2022
  • Otwarcie ofert
    28/04/2022
  • Odaítélve
    24/06/2022
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Zračna luka Zadar d.o.o.
Miejsce realizacji
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144900 Pojazdy elektryczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,500,000.00 HRK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
474,523.58 EUR
Numer referencyjny oferty
6/22 V.V.
Opis

Autobus za prijevoz putnika na električni pogon

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
28/04/2022 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
3,500,000.00 HRK
Ostateczna wartość zakontraktowana
474,523.58 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: MALLAGHAN ENGINEERING LIMITED
Adres pocztowy: 69 Coalisland Road Dungannon County Tyrone N.Ireland
Miejscowość: Dungannon
Kod pocztowy: BT71 6LA
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.