Publications Office of the EU
Hiszpania-Walencja: Produkcja informacyjnych taśm wideo - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Walencja: Produkcja informacyjnych taśm wideo

  • Opublikowano
    21/05/2021
  • Termin
    28/06/2021
  • Anulowano
    03/09/2021
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Autoridad Portuaria de Valencia
Miejsce realizacji
NUTS code: ES523 Valencia / València
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES523 Valencia / València
Gazdasági ágazat (fő CPV)
92111260 Produkcja informacyjnych taśm wideo
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
260,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
EC20-C13-13570
Opis

Servicio para la realización de asistencias y coberturas informativas audiovisuales para la Autoridad Portuaria de Valencia

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink%3AperfilContratante&idBp=4ewOjjFLPS0QK2TEfXGy%2BA%3D%3D
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/06/2021 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
260,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.