Publications Office of the EU
Abschluss einer Vereinbarung zur Lieferung von Festnetzanschlüssen über SIP - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Abschluss einer Vereinbarung zur Lieferung von Festnetzanschlüssen über SIP

  • Opublikowano
    24/04/2025
  • Termin
    19/05/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Universitätsklinikum Frankfurt
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
32551100 Podłączenia telefoniczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
231,160.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2025019
Opis

Das UKF beabsichtigt im Rahmen einer öffentlichen Ausschreibung den Abschluss einer Vereinbarung über die Lieferung und Bereitstellung von SIP-basierten Festnetzanschlüssen zur Anbindung ihrer TK-Systeme an das öffentliche Telefonnetz. Erfüllungsort der Ausschreibung ist Deutschland. Die zugrundliegende Ausschreibung ist in einzelne Leistungspakete abgefasst.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/e2a21bbb-e6a3-45e7-866b-3d1dece1a9c0
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/e2a21bbb-e6a3-45e7-866b-3d1dece1a9c0
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
231,160.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.