Publications Office of the EU
Konkurs Ofert na wykonanie świadczeń zdrowotnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Konkurs Ofert na wykonanie świadczeń zdrowotnych

  • Odaítélve
    24/05/2024
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL913 Warszawski zachodni
Gazdasági ágazat (fő CPV)
Wiele głównych kodów CPV
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
968,148.00 PLN
Numer referencyjny oferty
DKP-203/2024
Opis

Konkurs ofert w zakresie Rehabilitacja Lecznicza

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Cena 70%
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 70
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Doświadczenie 30
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 30
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
968,148.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Wioletta Dmochowska
Adres pocztowy:
Miejscowość: Opypy
Kod pocztowy: 05-825
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.