Publications Office of the EU
Szwecja-Jönköping: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Jönköping: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

  • Opublikowano
    28/04/2017
  • Termin
    07/06/2017
  • Odaítélve
    22/06/2017
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Jönköpings kommun
Miejsce realizacji
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,000,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
10,200,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
16/217
Opis

Jönköpings kommun (Beställaren) inbjuder anbudsgivare (Leverantör) att lämna anbud i enlighet med detta förfrågningsunderlag avseende skolresor, personalresor, studiebesök, aktivitetsresor och andra bussresor för kommunens enheter och skolor. Upphandlingen avser inte skolskjutsresor eller specialresor.
Avtalets värde, enligt statstik, under hela avtalstiden inkl. ev. förlängningsklausuler uppgår till ca 18 000 000 SEK exkl. moms. Värdet innebär en uppskattad volym och är endast ett riktvärde och några garanterade volymer lämnas inte.
Upphandlingen är uppdelad i 2 delar. Varje del utvärderas separat. Anbud kan lämnas på en eller båda delar.
Ramavtal kommer att tecknas med 6 leverantörer per del och som uppfyller kvalificeringskraven och har de lägsta priserna enligt angivna prisförfrågningar i kravspecifikationen.
Planerad avtalsstart är 1.7.2017.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkiwzdddc&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,000,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
10,200,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Trafikbolaget Carlstens i Bodafors Aktiebolag
Adres pocztowy: Box 23
Miejscowość: Bodafors
Kod pocztowy: 571 06
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.