Publications Office of the EU
Desktop elektronmikroskoobi ostmine (EKEI) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Desktop elektronmikroskoobi ostmine (EKEI)

  • Opublikowano
    31/05/2024
  • Termin
    02/07/2024
  • Otwarcie ofert
    02/07/2024
  • Odaítélve
    08/08/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Riigi Tugiteenuste Keskus
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38510000 Mikroskopy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
166,480.00 EUR
Numer referencyjny oferty
279891
Opis

Eesti Kohtuekspertiisi Instituut soovib osta riigihanke tulemusena sõlmitava hankelepinguga desktop elektronmikroskoobi. Seade on mõeldud lasujäägi proovide analüüsimiseks, materjalide uurimiseks (metallid, värvid), ainete elementkoostise analüüsimiseks ja muudeks elektronmikroskoopia uuringuteks. Seade peab olema varustatud automaatse mikroosakeste (lasujäägid) analüüsi tarkvaraga ja võimaldama analüüsi madala vaakumi režiimis.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/7366946/tenders
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/7366946/tenders
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
02/07/2024 15:00
Place of performance
Kod CPV

38510000 - Mikroskopy

38511000 - Mikroskopy elektronowe

Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Vaata hanke alusdokumentidest
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100.0
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
166,480.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: HYDROX SIA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Riga
Kod pocztowy: LV-1006
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.