Publications Office of the EU
Suchdol nad Lužnicí - odzysk osadów ściekowych w oczyszczalni ścieków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Suchdol nad Lužnicí - odzysk osadów ściekowych w oczyszczalni ścieków

  • Opublikowano
    15/06/2026
  • Termin
    01/07/2026
  • Odaítélve
    25/08/2026
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Město Suchdol nad Lužnicí
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42912300 Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,521,562.45 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,115,506.00 CZK
Numer referencyjny oferty
28/05/2026
Opis

Projekt dotyczy przebudowy części konstrukcyjno-technologicznej istniejącego budynku oczyszczalni ścieków na terenie istniejącej hali. W PD rozwiązywane są modyfikacje budowlane wymuszone przez modyfikacje technologii, a także modyfikacje obecnego sprzętu technologicznego i drobne modyfikacje okablowania.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Základním kritériem pro zadání veřejné zakázky je výše nabídkové ceny v Kč bez DPH.
Szacunkowa wartość
5,521,562.45 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,115,506.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Fryauf Filmix s.r.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Králův Dvůr
Kod pocztowy: 26701
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.