Publications Office of the EU
Republika Czeska-České Budějovice: Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Republika Czeska-České Budějovice: Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

  • Zapowiedziano
    16/05/2014
  • Opublikowano
    21/11/2014
  • Termin
    17/02/2015
  • Otwarcie ofert
    17/02/2015
  • Odaítélve
    28/05/2015
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Jihočeský kraj
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
60,000,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
57,460,920.00 CZK
Numer referencyjny oferty
OREG 61152/2014/pehr
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění souboru vozidel Jihočeského kraje (cca 2 100 vozidel) na pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (nazývané též jako povinné ručení) a havarijní pojištění vybraných vozidel Jihočeského kraje (cca 940 vozidel) od 1.7.2015. Předpokládá se uzavření pojistných smluv pro POV a HAV na dobu 5 let.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
17/02/2015 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
60,000,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
57,460,920.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Adres pocztowy: Pobřežní 665/21
Miejscowość: Praha 8
Kod pocztowy: 186 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.