Publications Office of the EU
F-Kourou: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Kourou: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

  • Odaítélve
    01/01/2012
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: FRY30 Guyane
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
11,987,208.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

L’activité informatique d’entreprise s'inscrit dans la mission à caractère permanent de fonctionnement d’entreprise du CNES/CSG.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
11,987,208.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SERCO Limited
Adres pocztowy: 18 Bartley Wood Business Park Hampshire
Miejscowość: Kook
Kod pocztowy: RG27 9XA
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.