Publications Office of the EU
Litwa-Wilno: Usługi prowadzenia kampanii reklamowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Litwa-Wilno: Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

  • Opublikowano
    15/12/2017
  • Termin
    19/01/2018
  • Otwarcie ofert
    19/01/2018
  • Odaítélve
    13/09/2018
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Uždaroji akcinė bendrovė VAATC
Miejsce realizacji
NUTS code: LT Lietuva
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT Lietuva
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79341400 Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
340,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
103,500.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
5
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Perkamos visuomenės informavimo (atliekų mažinimo, perdirbimo, rūšiavimo ir tvarkymo klausimais) priemonių organizavimo ir vykdymo paslaugos Vilniaus regione, kuris apima Vilniaus miesto, Elektrėnų, Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Ukmergės rajonų savivaldybes, atsižvelgiant į bendrą Vilniaus regiono ir į atskirų Vilniaus regiono savivaldybių specifiką.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Uždaroji akcinė bendrovė VAATC
Krajowy numer ewidencyjny: 181705485
Adres pocztowy: Lvovo g. 89-75
Miejscowość: Vilnius
Kod NUTS: LT
Kod pocztowy: 08104
Kraj: LTU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Virginija Barnatavičiutė
Główny adres: http://www.vaatc.lt
Drogą elektroniczną:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=374312&B=PPO
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/01/2018 13:45
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.