Publications Office of the EU
Rumunia-Constanta: Usługi w zakresie modernizacji statków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunia-Constanta: Usługi w zakresie modernizacji statków

  • Opublikowano
    23/09/2016
  • Termin
    24/10/2016
  • Odaítélve
    16/11/2016
  • Otwarcie ofert
    17/11/2016
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Agentia Romana de Salvare a Vietii Omenesti pe Mare
Miejsce realizacji
NUTS code: RO223 Constanţa
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50245000 Usługi w zakresie modernizacji statków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,250,900.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,249,900.00 RON
Numer referencyjny oferty
x
Opis

Servicii suplimentare de Modernizare si retehnologizare a remorcherului maritim multifunctional cu clasa de gheata „Hercules”, conform caietului de sarcini.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
17/11/2016 18:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
2,250,900.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,249,900.00 RON
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Alteea SA
Adres pocztowy: Parcela nr. 2, Platforma de beton (nord-est cladire Bursa Noua, Port Constanta)
Miejscowość: Constanta
Kod pocztowy: 900900
Kraj: ROU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.