Publications Office of the EU
Włochy-Livorno: Usługi ubezpieczeniowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Livorno: Usługi ubezpieczeniowe

  • Opublikowano
    07/05/2014
  • Termin
    18/06/2014
  • Otwarcie ofert
    19/06/2014
  • Odaítélve
    16/07/2014
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Comune di Livorno
Miejsce realizacji
NUTS code: ITI16 Livorno
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
352,995.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
352,995.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Codice CIG 5732525547
Opis

il servizi di brokeraggio riguarda la consulenza nel settore assicurativo, relativamente alla stipula di nuove polizze e alla gestione di quelle in corso, compreso la gestione dei sinistri rientranti sotto la franchigia.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
19/06/2014 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
352,995.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
352,995.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: AON SpA
Adres pocztowy: Via Andrea Ponti 8/10
Miejscowość: Milano
Kod pocztowy:
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.