Publications Office of the EU
F-Strasburg: Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Strasburg: Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

  • Odaítélve
    20/01/2011
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34300000 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
42,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
PVA0009C
Opis

Pva0009c - fourniture de pièces détachées d'origine ou spécifiques pour les véhicules et engins de la Communauté urbaine de Strasbourg. Marché à bons de commande séparé sans mini et maxi et un opérateur économique.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
42,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.