Publications Office of the EU
Adviseur Bedrijfsvoering Zuid-Limburg Bereikbaar - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Adviseur Bedrijfsvoering Zuid-Limburg Bereikbaar

  • Odaítélve
    17/01/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gemeente Maastricht
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL423 Zuid-Limburg
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79620000 Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
738,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
TI-2024-0779
Opis

Binnen Zuid-Limburg bereikbaar is per 1 oktober 2024 de functie van adviseur bedrijfsvoering beschikbaar. De overeenkomst vanuit deze uitvraag zal worden aangegaan met één (1) opdrachtnemer. De beoogde ingangsdatum is gesteld op 1 oktober 2024 (of in nadere afstemming met de opdrachtgever) en loopt tot en met 31 december 2024. Opdrachtgever kan, in overeenstemming met de opdrachtnemer, de overeenkomst vijfmaal (5) verlengen voor de duur van twaalf (12) maanden.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Ervaring
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
738,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: De Gouden Schakel B.V.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Maastricht
Kod pocztowy: 6221CX
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.