Publications Office of the EU
Szwecja-Kalmar Växjö: Usługi szkolnictwa wyższego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Kalmar Växjö: Usługi szkolnictwa wyższego

  • Opublikowano
    18/06/2021
  • Termin
    20/08/2021
  • Otwarcie ofert
    23/08/2021
  • Odaítélve
    25/08/2021
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Linnéuniversitetet
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE21 Småland med öarna
Gazdasági ágazat (fő CPV)
80300000 Usługi szkolnictwa wyższego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
10,000,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
2021/2542-2.1.6.
Opis

Upphandling av ramavtal, juridisk utbildning inom handelsrätt och arbetsrätt

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afipszqphr&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/08/2021 00:00
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
10,000,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Arbetsrätt & HR Lena Björkqvist AB
Adres pocztowy: Fredsgatan 20
Miejscowość: VÄXJÖ
Kod pocztowy: 35240
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.