Publications Office of the EU
ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A - Opracowanie dokumentacji w ramach zadania ECO Synergy Gdańsk - Instrument ELENA. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A - Opracowanie dokumentacji w ramach zadania ECO Synergy Gdańsk - Instrument ELENA.

  • Opublikowano
    06/05/2024
  • Termin
    07/06/2024
  • Anulowano
    11/06/2024
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Anulowano
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gdańskie Nieruchomości
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL634 Gdański
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71220000 Usługi projektowania architektonicznego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
TZ.250.45.2024.DPF
Opis

1.Przedmiotem zamówienia jest: a) opracowanie pięciu odrębnych dokumentacji wielobranżowych projektowo-kosztorysowych termomodernizacji (w tym docieplenia), renowacji (remontu) i przebudowy z wykonaniem projektu urządzeń budowlanych dla obiektów budowlanych mieszczących się w Gdańsku przy: - ul. Kwietnej 29, działka nr 156/10, obręb ewidencyjny 010, - ul. Kwietnej 38, działka nr 175, 157/8 obręb ewidencyjny 010, - ul. Kwietnej 40, działka nr 176/2, obręb ewidencyjny 010, - ul. Kwietnej 41, działka nr 177 i 176/2, obręb ewidencyjny 010, - ul. Kwietnej 41A, działka nr 177 i 178/2, obręb ewidencyjny 010, b) uzyskanie rozstrzygnięć administracyjnych na prowadzenie robót budowlanych od właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanej, umożliwiających rozpoczęcie robót budowlanych przez Zamawiającego, c) wykonanie jednorazowej aktualizacji kosztorysów inwestorskich; d) sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie: - stwierdzenia w toku wykonywania robót budowlanych zgodności realizacji z projektem, - uzgodnienia możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie a zgłaszanych przez kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego i zgodnie z zawartą umową. 2.Szczegóły opisano w pkt 3 Specyfikacji Warunków Zamówienia.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/06/2024 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Ceną oferty jest wartość BRUTTO poz. 6 - RAZEM [poz.1+poz.2+poz.3+poz.4+poz. 5] z Formularza Cenowego stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ, którą trzeba również podać w formularzu ofertowym. Ofertę stanowi Formularz ofertowy z formularzem cenowym.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Doświadczenie pierwszej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 15
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Doświadczenie drugiej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 15
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Doświadczenie osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży konstrukcyjno-budowlanej dotyczących przebudowy lub/i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.