Publications Office of the EU
RO-Iasi: Usługi weterynaryjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Iasi: Usługi weterynaryjne

  • Opublikowano
    03/05/2011
  • Termin
    09/06/2011
  • Otwarcie ofert
    09/06/2011
  • Odaítélve
    21/09/2011
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: RO213 Iaşi
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85200000 Usługi weterynaryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,819,041.10 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,762,667.93 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
11
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Actiuni sanitare veterinare pe teritoriul a 11 CSVA din jud. Iasi.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
09/06/2011 12:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.