Publications Office of the EU
Szwajcaria-Zurych: Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwajcaria-Zurych: Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznej

  • Opublikowano
    24/12/2021
  • Termin
    21/02/2022
  • Otwarcie ofert
    22/02/2022
  • Odaítélve
    13/04/2022
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Hochbauamt / Baubereich A
Miejsce realizacji
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45215200 Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
117,081.60 CHF
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

KSSA, Kantonales Sozialamt Zürich, Wohnheim Tilia, Gesamterneuerung, Gebäude 86/88, 8462 Rheinau

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Hochbauamt Kanton Zürich
Adres pocztowy: Stampfenbachstrasse 110, Postfach
Miejscowość: Zürich
Kod NUTS: CH0
Kod pocztowy: 8090
Kraj: CHE
Główny adres: https://www.simap.ch
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/02/2022 23:59
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
117,081.60 CHF
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Schenker Storen AG Zweigniederlassung Region Zürich
Adres pocztowy: Unterrohrstrasse 5
Miejscowość: Schlieren
Kod pocztowy: 8952
Kraj: CHE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.