Publications Office of the EU
Niemcy-Schöllkrippen: Autobusy transportu publicznego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Schöllkrippen: Autobusy transportu publicznego

  • Opublikowano
    13/02/2020
  • Termin
    28/02/2020
  • Odaítélve
    04/03/2020
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Kahlgrund-Verkehrs-Gesellschaft mbH
Miejsce realizacji
NUTS code: DE264 Aschaffenburg, Landkreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE264 Aschaffenburg, Landkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34121100 Autobusy transportu publicznego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1.00 EUR
Numer referencyjny oferty
20-075566-001
Opis

Lieferung von 4 Stück Überlandbussen in LowEntry-Bauweise.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Kahlgrund-Verkehrs-Gesellschaft mbH
Adres pocztowy: Am Bahnhof 12
Miejscowość: Schöllkrippen
Kod NUTS: DE264
Kod pocztowy: 63825
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Herr Helmut Freudenberger
Główny adres: www.kvg-mobil.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: EvoBus GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ulm
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.