Publications Office of the EU
UK-Londyn: Usługi opracowywania oprogramowania do zarządzania zawartością - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Londyn: Usługi opracowywania oprogramowania do zarządzania zawartością

  • Odaítélve
    10/06/2011
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: UKI London
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72212783 Usługi opracowywania oprogramowania do zarządzania zawartością
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
500,214.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
BM/09/13
Opis

Content management software development services. Procurement of an enterprise digital asset management (DAM) system and associated implementation, customisation and integration services.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
500,214.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.