Publications Office of the EU
Francja-La Roche-sur-Yon: Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-La Roche-sur-Yon: Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

  • Opublikowano
    17/11/2018
  • Termin
    16/01/2019
  • Otwarcie ofert
    16/01/2019
  • Odaítélve
    03/05/2019
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Vendée Habitat — OPH de Vendée
Miejsce realizacji
NUTS code: FRG05 Vendée
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRG05 Vendée
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71221000 Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,200,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
576,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
JUR 1366.01
Opis

Marché de maîtrise d'œuvre concernant la réhabilitation de 554 logements collectifs et des parties communes des bâtiments a, b, c, e, f, g, h, j, k, l, m, n dans le cadre du Programme de renouvellement urbain d'intérêt régional (PRIR) de la Vigne aux Roses à La Roche-sur-Yon.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.vendeehabitat.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
16/01/2019 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,200,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
576,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Armoen
Adres pocztowy: 39 rue de la Villeneuve La Découverte — Bât. 1 Pen Men
Miejscowość: Lorient
Kod pocztowy: 56100
Kraj: FRA

Oficjalna nazwa: Latitude
Adres pocztowy: 15 avenue du 41 RI
Miejscowość: Rennes
Kod pocztowy: 35000
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.