Publications Office of the EU
Prüfsystem zur quantensensorischen Erfassung von Magnetfeldern für die zerstörungsfreie Materialprüfung im Bauwesen und der Produktion - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prüfsystem zur quantensensorischen Erfassung von Magnetfeldern für die zerstörungsfreie Materialprüfung im Bauwesen und der Produktion

  • Opublikowano
    12/06/2026
  • Termin
    14/07/2026
  • Odaítélve
    27/07/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Universität Stuttgart
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
211,490.00 EUR
Numer referencyjny oferty
26-085
Opis

Prüfsystem zur quantensensorischen Erfassung von Magnetfeldern für die zerstörungsfreie Materialprüfung im Bauwesen und der Produktion

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYY8YT25UK10X
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYY8YT25UK10X
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium: Preis
Rodzaj: price
Opis: max. Punkte - (max. Punkte *(Preis-günstigster Preis)/günstigsten Preis )
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 30.00000000
Kryterium: Technische Leistungsfähigkeit
Rodzaj: quality
Opis: Bewertet wird die über die Mindestanforderungen hinausgehende Leistungsfähigkeit des angebotenen Systems, insbesondere hinsichtlich Sensitivität, Datenqualität und Flexibilität der Messanwendung. Sensitivität des Magnetometers > 1 nT/?Hz ? 0 Punkte ? 1 nT/?Hz ? 5 Punkte ? 500 pT/?Hz ? 10 Punkte "Qualität der Vektormessung (bei voller magnetischer Samplerate) nur ODMR Rohdaten ? 0 Punkte Live-Ausgabe von einer Achse ? 5 Punkte Vektorielle Ausgabe mit Live-Ausgabe (Bx, By, Bz) ? 10 Punkte" " Kontinuierliche Datenerfassung Magnetische Samplerate <= 100 Sa/s ? 0 Punkte Magnetische Samplerate >100 & <= 1000 Sa/s ? 5 Punkte Magnetische Samplerate eine Achse >= 1000 Sa/s ? 10 Punkte Magnetische Samplerate drei Achsen >= 1000 Sa/s ? 20 Punkte"
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 40.00000000
Kryterium: Projekt- und Anwendungsunterstützung
Rodzaj: quality
Opis: Bewertet wird die Anwendernutzbarkeit inklusive Kalibration, Inbetriebnahme und verfügbare Schnittstellen "Kalibration und Inbetriebnahme Nutzer muss Messdaten auswerten und Kalibration selbst vornehmen ? 0 Punkte Kalibrationsmessung mittels interaktivem Wizard ? 8 Punkte Kalibration erfolgt autonom ? 15 Punkte" "API-Schnittstellenverfügbarkeit keine Schnittstelle ? 0 Punkte API zur Aufnahme von ODMR-Daten vorhanden ? 8 Punkte API mit Live-Magnetfelddatenzugang vorhanden ? 15 Punkte "
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 30.00000000
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
211,490.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Advanced Quantum GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Stuttgart
Kod pocztowy: 70178
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.