Publications Office of the EU
Norwegia-Oslo: Instalowanie urządzeń chłodzących - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Norwegia-Oslo: Instalowanie urządzeń chłodzących

  • Opublikowano
    05/05/2017
  • Termin
    16/06/2017
  • Otwarcie ofert
    16/06/2017
  • Odaítélve
    05/07/2017
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Statens vegvesen
Miejsce realizacji
NUTS code: NO Norge
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO Norge
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45331230 Instalowanie urządzeń chłodzących
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,500,000.00 NOK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,300,000.00 NOK
Numer referencyjny oferty
17/60399
Opis

There are several ICT rooms and ICT technical rooms with cooling that no longer functions satisfactory in the Norwegian Public Roads Administration's premises in Brynsengfaret 6, which are to be replaced with modern and more energy friendly technology that automatically regulates the cooling.
There is a need for a higher degree of security when notifying errors.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Statens vegvesen
Krajowy numer ewidencyjny: 971 032 081
Adres pocztowy: Postboks 8142 Dep
Miejscowość: Oslo
Kod NUTS: NO
Kod pocztowy: 0033
Kraj: NOR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Leif Oddbjørn Møller
Główny adres: www.vegvesen.no
Drogą elektroniczną:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=185868&B=VEGVESEN
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
16/06/2017 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,500,000.00 NOK
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,300,000.00 NOK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Itek AS
Adres pocztowy: Havnegata 1
Miejscowość: Lillesand
Kod pocztowy: 4790
Kraj: NOR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.